MARBUD - strona główna

Aktualności

Nasze realizacje i nagrody

Informacje o aktualnych realizacjach oraz o nagrodzonych projektach

Więcej …
Masz pytania? Zadzwoń.
+48 58 623 18 33, 58 663 23 76
Gdynia
ul. Unruga 88

Remont pływalni przy Szkole
Podstawowej nr 39

O nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „MARBUD” Ryszard Marcinkiewicz w Gdyni  specjalizuje się w kompleksowej realizacji i remontowaniu obiektów budowlanych. Tradycje naszej Firmy sięgają roku 1957. Z roku na rok Przedsiębiorstwo rozrasta się, działając niezmiennie prężnie i rzetelnie.

W nadzorze i kierowaniu robotami budowlanymi zatrudniamy inżynierów posiadających uprawnienia do prowadzenia prac ogólnobudowlanych i instalacyjnych z wieloletnim stażem pracy w swojej branży. Od kilku już lat zatrudniamy we wszystkich zawodach budowlanych średniorocznie 100 pracowników etatowych o pełnych kwalifikacjach.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „MARBUD” Ryszard Marcinkiewicz prowadzi roboty budowlane w oparciu o własną bazę sprzętową. Posiadamy szerokie zaplecze produkcyjno-usługowe służące do produkcji pomocniczej. Prowadzimy roboty budowlane w pełnym zakresie - od fazy konstrukcyjnej po roboty wykończeniowe i instalacyjne. W zależności od możliwości finansowych inwestora stosujemy nowoczesne technologie i najnowsze materiały budowlane. Posiadamy też szerokie doświadczenie w prowadzeniu remontów w obiektach czynnych.

W roku 2004 wdrożyliśmy system jakości ISO 9001.